TEKLİF FORMU

Close
GEZEGEN
HAKKINDA

Granobra; 'Büyük İşler' anlamına gelir. Markalarını canı gibi seven, sımsıcak, eğlenceli, hayvansever ve 360º hizmet veren bir reklam ajansıdır. Aynı zamanda hayal gücüne inanır, bilgiyi ve ustalığı savunur. Yenilikçi bir bakış açısıyla, dijitalin gücünü dibine kadar kullanır. Genç ve dinamik ekibiyle, dijitaldeki en iyi ekip arkadaşınız olarak birçok alanda size özel çözümler üretir.

granobra
Genç
Romantİk
Araştırmacı
Neşelİ
Organİze
Bİlgİn
Renklİ
Anlatıcı
tasarım; dİjİtal İlk temas

Tasarımcı; nesne, oluşturmak, çizmek, icad etmek, bir kahve, yenilik ve adımızla ilişik harika işlerin bütününde, Granobra’nın vizyonunu oluşturan terimlerimizdir. Bu konsept tasarımlar pek çok ürün veya hizmek için geçerlidir. Biz yaratıcı dijital ajansı olarak, estetik ve işlevselliği birleştirerek, beynin sağ lobunda bulunan alandan ibaretiz. Evet evet, sade ve şık olanından...

yazılım; TEKNOLOJİ SANATI İKİNCİ TEMAS

Yazılım, web’in görünmeyen kusursuz tekniği ile var olan sanattır aslında. Karmaşıktır, herkesin dili farklıdır ve her güne meydan okuyarak uzmanlık gerektirmektedir. Bir dakika, Granobra tüm bu zorlukların üstesinden gelme yeteneğine sahip bir ekipten oluşmaktadır! Yalnızca, sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda en doğru sonucu, duyarlı bir şekilde verebilmek için...

sosyal medya; hayatın parçası son TEMAS

Granobra ekibi olarak, gelişmeleri sürekli takip ediyor, markalarımızın amacına göre stratejiler kurguluyor ve bu kurguları farklı içerik türleriyle destekliyoruz. Hedef kitlemizi de, markalarımızı da sürekli izliyor ve elde ettiğimiz sonuçları analiz edip raporluyoruz. Tabir-i caizse; Marka ve hedef kitle arasındaki köprü oluyoruz. - en manzaralısından...

GEZEGENİN
SAKİNLERİ

Kazım Yaver
Güç, prestij ve yüksek statüyü temsil eder. Sahip olduğu gücü başkalarının yararına kullanır, onlara yol gösterir.

BİLAL Yaver
Kurallara meydan okur, ince düşünür, düşünmek onun için her şeydir. Statükoları yıkmak ister. Müzeyyen Senar'ı da çok sever.

İrem Topçuoğlu
Romantizmi, aşkı, tutkuyu ve güzelliği temsil eder. Bir işkolik olduğu söylenebilir, simetri hastasıdır. Çizmeyi sever, çevresine neşe saçar.

Güfran Ünsal
Zamanı durduran, anıları unutulmaz kılan fotoğrafların arkasındaki güzel adam. Cana yakın, hayvansever, ve bir instagram fenomeni.

Frida
Ahhh Frida! Acayip sırnaşıktır. Oynamaya da bayılır. Tesadüfen kesişen yollarımızın, hiç ayrılmamak üzere öyle birleşeceğine Kadir bile görse inanır.