TEKLİF FORMU

Close
GEZEGENİN
HİZMETLERİ

Markanızın imajını yansıtacak kurumsal kimliğinizi ortaya çıkaran; Web varlığınızı tüm özgün ve güncel trendlere uygun olarak yaratan ve Gezegenimizde en keyif alacağınız şekilde barındıran, çevrimiçi ağınızı oluşturan, yöneten ve detaylı bir şekilde raporlayan, kısacası sizi mutlu etmek için uğraşan bir takım arkadaşıyız.

granobra
WEB TASARIM

Granobra, markanın hikayesini dinler ve marka hedefine göre yaratıcı fikirler üretir. Bulduğu fikirlerle; Özgün, kullanıcı dostu ve son trendlere uygun tasarımlar yaratır. Bu süreçte markadan alacağımız brief, vereceğimiz hizmetin kalitesini ölçümlemede önem arz eder. Markasına: ‘’evet işte bu!’’ dedirtecek ve bir hikayesi olan tasarımlar hayata geçirir.

WEB YAZILIM

Markaya özgün şekilde tasarladığımız web tasarımlarını, yine markaya özgün şekilde kodluyoruz. Buna ek olarak; Markalara özel yazılımlar, e-ticaret uygulamaları da geliştiriyoruz. Markanın ihtiyaçlarını birebir karşılayan yazılımları; Alanında uzman ekip arkadaşlarımızla üretiyoruz. Siz hayalinizi söyleyin, biz kodlayalım. Detayları gezegenimize gelin de konuşalım.

MOBİL UYGULAMA

Granobra olarak, mobilin öneminin çok farkındayız. Bu farkındalıkla, mobildeki tüm ihtiyaçlarınıza cevap olacak ve tabiki size özel olacak uygulamalar üretiyoruz. Sürekli değişen trendleri, düzenli takip ederek, gönül rahatlığıyla diyoruz ki: "teknolojiye dair her şeyin stolkcusuyuz". Şöyle bir uygulama fikrim var ama yapamıyorum ya da şöyle bir uygulamam olsun diyen her markanın parmakla gösterdiği 'o ajans' oluyoruz.

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Google'uydu, Yandex'iydi, Bing'iydi malum arama motoru çok. Peki, markanı en popüler arama motorlarında üst sıralara çıkaralım ister misin ey marka sahibim, ey iş geliştirme yöneticim? Arama motorlarında en birinci olmayı isteyen markalara seo'nun öneminden ya da avantajlarından uzun uzun bahsetmeye gerek yok sanırız. Dilerseniz detayları yüz yüzeyken konuşuruz.

SOSYAL MEDYA

Kullanıcı alışkanlıkları sürekli değişiyor ve yeni tüketici ihtiyaçları ortaya çıkarıyor. Bunun farkında olan markalar; Sosyal medyayı en efektif şekilde kullanmaya ve yaratıcı çözümler üretmeye çalışıyor. Sosyal medya üzerinde iyi kurgulanan bir strateji, dijital iletişimin daha hızlı ve kolay yayılmasını sağlıyor. Yazılacak, söylenecek çok şey var, iyisi mi ışık hızında buluşalım. :)

DOMAIN & HOSTING

Domain yani alan adı, internette yer almak için sahip olmazsak olmaz kimliğimiz. Çeşidide bol hani. com'u, net'i, org'u, co'su uzayıp gidebilir bu uzantı listesi. Markaya uygun alan adını belirledikten sonra, onu nerede tutacağız ve nasıl ulaşacağız sorusunun cevabı da Hosting oluyor. Hosting'in hızlı ve kesintisiz olması da aranan en birinci özelliklerinden, en iyisini bulmak gerek. Bizden söylemesi...

GOOGLE ADWORDS

Adwords, Google'ın hazırlayıp, sunduğu bir reklamcılık hizmeti. Amaç; Kişilere ya da kurumlara özel uygulanabilecek çeşitli reklam modellerini kullanarak rakiplerin önüne geçmek ve bunu kara dönüştürmek. Tabii bu reklam modellerinde yaratıcı reklam stratejileri kurgulamaksa başlı başına bir uzmanlık istiyor. Uzmanlık demişken, ekibimizde 'Google Adwords sertifikalı hesap yöneticisi' arkadaşlarımız olduğunu da eklemek isteriz. Maksat, aklınızda bulunsun.

SUNUCU KİRALAMA

Sunucu satın alma yükünü ortadan kaldırmak isteyen kullanıcılar için sunucu kiralama ideal bir seçenek. Aynı işleri kiralıkta da yaparız, hem de daha güzel yaparız diyenlerin bir numaralı tercihi. Windows tabanlı, Linux tabanlı, alternatifli de hani! Bulut diye de bir şey de çıkardılar ki çok seven de var, çok yerende. İhtiyacına göre seç, beğen, kirala!

PROFESYONEL FOTOĞRAFÇILIK

Bir fotoğraf ne çok şey anlatır! Fotoğraf sanatının, sihirli gücünden faydalanmak isteyen markalar, en sevdikleri hikayeleri bu yolla anlatır. Zaman geriye de gitse, ileriye de, tek bir şey olduğu gibi kalır; Coşkuyla, merakla, sevgiyle ya da özlemle baktığımız ve bakmaya da devam edeceğimiz o fotoğraf. O fotoğrafları çeken usta eller, iyi ki var! Ekibimizde de böyle güzel insanlar var.

''Yaratıcılık sadece var olan şeyleri birleştirmektir.''
Steve Jobs